Recent Posts

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Site tanıtımları / En iyi numara sorgulama sitesi
« Last post by admin on April 12, 2022, 04:54:49 PM »
En iyi numara sorgulama sitesi

Numara sorgulama tamamen ücretsiz bir şekilde sunulan özel bir hizmettir. Bu doğrultuda sizler de Ucretsizsorgulama.com internet sayfamıza erişim göstererek dilediğiniz gibi hizmet almaya başlayabilir, size özel olarak sunduğumuz ayrıcalıklı avantajlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bizler daima yüksek kalitede çözüm olanakları ile ihtiyaçlarınıza hizmet sağlamak adına yanınızdayız. Siz de zaman kaybetmeden bu eşsiz ayrıcalıklı çözümler hakkında detaylı bir şekilde fikir alabilir, numara sorgulama sitesinin sunduğu ücretsiz avantajlardan hemen yararlanarak kusursuz çözümler hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz. Numara sorgu sitesi bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu öğrenmek adına uygulanan son derece başarılı bir sistem olarak yanınızdadır. Siz de numara sorgulama sitesi aracılığı ile bu avantajlardan güvenle yararlanabilirsiniz.
32
Site tanıtımları / Kitapindirpdf.com - Kitap indir pdf
« Last post by admin on April 11, 2022, 06:50:09 PM »
Web Site İsmi : Kitapindirpdf.com

Site Başlığı : Kitapindirpdf.com - Kitap indir pdf

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mart 2022

Site Tanıtımı : Kitapindirpdf.com adı altında faaliyetlerine başlayan internet sitesine hoş geldiniz. Site içerisinde sizleri her türden çok sayıda kitaba dair kapsamlı bilgiler bir arada bekliyor olacaktır.

Pdf kitap indir linkine tıkladığınız takdirde, burada akademik kitaplardan tutun sosyoloji kitaplarına, dini kitaplardan dergilere, eğlence ve mizah kitaplarından ders kitaplarına kadar aklınıza gelebilecek her türde kitap seçeneğini bir arada görebileceksiniz. Zengin içeriği, sade ve kullanışlı tasarımı ile kısa zamanda beğeni toplayan site, her geçen gün daha da büyümektedir.

Siteye her girişinizde, buraya yeni yeni kitaplara dair açıklamaların eklendiğini görebilirsiniz. Kitapların tanıtıldığı sayfalarda aşağıdaki bilgiler paylaşılmaktadır:

1- Yabancı bir kitap ise, çevirmeninin adı
2- Kitabın yazarı
3- Kitabın ilk olarak yayınlandığı tarih
4- Kitabın ISBN kodu
5- Kitabın orijinal ismi
6- Kitabın dili
7- Kitabın sayfa sayısı
8- Kitabın cilt tipi
9- Kitabın kağıdının cinsi
10- Kitabın boyutları

Kitap indir pdf adresinde aynı zamanda, kitapların kapak fotoğraflarına da yer verilmiştir. Ve yukarıdaki 10 maddeye ek olarak, her kitap ile ilgili oldukça doyurucu açıklamalar yine sitede bulunabilir.

Kitapindirpdf.com adresinin ismine bakanlar, burada kitapların pdf versiyonlarının bulunduğunu düşünebilir. Fakat bu hususu önemle vurgulamak isterim ki, sitede herhangi bir kitabın asla pdf hali yer almamaktadır. Bu sitenin kuruluş amacı, kitap satın almak isteyen kişilere ön bilgiler sunmaktır. Tüm kitap kurtlarını buraya davet ediyoruz. Siteyi beğenirseniz, dostlarınıza da mutlaka tavsiye ediniz. Sevgilerimizle
33
Site tanıtımları / Bina Kapıları ve Yangın Kapıları - Apartmangiriskapisi.net
« Last post by admin on April 07, 2022, 05:27:26 PM »
Web Site İsmi : Apartmangiriskapisi.net

Site Başlığı : Bina Kapıları ve Yangın Kapıları - Apartmangiriskapisi.net

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Nisan 2019

Site Tanıtımı : Apartmanınızın kapısını yenilemek mi istiyorsunuz? O halde tam olarak doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Apartmangiriskapisi.net isimli internet adresine giriş yaparak, buradan zevkinize uygun bir apartman kapısı bulabilirsiniz. Sitede sizleri çeşit çeşit apartman kapısı modelleri bekliyor olacaktır. Elbette hayalinizde başka bir model varsa, yine firmaya ulaşarak, taleplerinizi iletmenizi tavsiye ederiz. Tam olarak arzu ettiğiniz malzeme, renk ve şekilde kapıları buradan temin edebilirsiniz.

Birbirinden şık, son derece kaliteli ve bir o kadar da ekonomik çelik kapı, apartman kapısı, apartman kapıları, yangın kapısı, villa kapısı, yangın kapıları, bina kapısı, bina kapıları ve fazlası burada sizleri bekliyor olacaktır.

Kapı konusunda, birinci sınıf malzeme, mükemmel işçilik ve aynı zamanda avantajlı fiyatlar arayanlar, apartmangiriskapisi.net isimli web adresine girerek, firma yetkililerine ulaşabilir. Arzu edenler villaları için, arzu edenler apartmanları için buradan kapı satın alabilecektir. Çeşit çeşit yangın kapısı modeli de yine burada müşterilere takdim edilmiştir.

Buradan ister ferforje kapılar, ister çelik kapılar alabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzeme, renk ve model ne ise, firmaya tarif edebilirsiniz.

Adres: Başıbüyük Mahallesi Büyükbakkal Yolu No: 42/B Maltepe - İstanbul
Telefon numarası: 0216 421 04 43
E-posta adresi: info@apartmangiriskapisi.net
34
Site tanıtımları / Cezanın son şarkısındaki NFT firması
« Last post by admin on April 05, 2022, 01:48:52 PM »
Cezanın son şarkısındaki NFT firması

Ceza X Rapozof ikilisinin birlikte çıkardığı yeni çalışmaları “Bye, Bye” şarkısı bizleri mest etti… Şarkının iyi oluşunun yanı sıra klipte çok güzel… Metaverse ve NFT dünyasına dokunan klip göz dolduruyor. Daha önce “BEATCOIN” şarkısıyla da bu dünyaya dokunan, gündemi yakından takip eden Ceza yine yapacağını yapmış… Bu arada Metaverse kısımlarında gördüğümüz NFT çalışmalar çok hoş özellikle durdurup baktığımızda “ METASPHALT” "METASOUNDPROJECT" gibi bir isimler ve NFTler görünüyor… Ne dersiniz Ceza bir koleksiyon mu çıkarıyor ya da yeni bir Türk NFT ekibi ile mi çalıştılar. Merakla bekliyoruz…35
Site tanıtımları / Temiz eşya depolama
« Last post by baybars on April 04, 2022, 10:03:00 PM »
eşya depolama hizmeti veren kuruluşumuzda dilediğiniz süre boyunca saklanabilecektir. Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü firmamızda, konforlu bir şekilde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşyanın yoğunluğuna göre müşteriler 5-10, 10-15, 15-20 metrekarelik alanlar tercih edilebileceklerdir.

şehrimiz sınırları içerisinde sektördeki en iyi imkanların sunulduğu depolama alanlarıdır. Sektörde hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana müşterilerimizin eşyalarını daha iyi muhafaza etmek için çalıştık. Müşterilerimizin firmamızdan talep ettikleri depolama hizmetlerini hep en iyi şekilde yerine getiriyoruz. eşya depolama fiyatları

Bu alanların her biri birbirinden farklı fiyat tarifesine sahiptir. Bunun yanında eşya depolama, eşyanın saklanacağı zaman dilimine göre de değişebilecektir. Süre ne kadar artarsa fiyat içeriği de doğru orantılı olarak artacaktır. Daim en uygun fiyat garantisi sunan firmamız, müşterilerin hiçbir talebini geri çevirmeden aradığı hizmete ulaşabilmesine yardımcı olabilecektir.
36
Site tanıtımları / Elektrikli cihazlar için imha gerçekleştirme hizmeti
« Last post by admin on April 04, 2022, 04:42:57 PM »
Elektrikli cihazlar için imha gerçekleştirme hizmeti

Elektrikli cihaz imhası özel makine ve teçhizatlar ile öncelikli olarak makinelerin içinde yer alan cam ve benzer materyallerden arındırıldıktan sonra imha süreci başlar. Marmaraglobalimha.com.tr sitemizde imha süreci ile ilgili olarak daha geniş ve detaylı bilgiler yer almaktadır. Elektrikli cihaz imhası hakkında eğitim almış ve alanında uzman olan ekibimiz ile siz de iletişim kurarak cihazların imha edilmesiyle ilgili net bilgilere güvenle sahip olabilirsiniz. Her zaman yüksek performans sunan ve profesyonel hizmet elde etmeniz adına sizin yanında olan firmamız üzerinden siz de bilgi edinerek bu hizmet avantajlarını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Elektrikli cihaz ve diğer pek çok konuda ürünlerin geri dönüştürülmesi, ekonomiye kazandırılması yönündeki tüm bilgiler internet sayfamızda yer almaktadır. Daha yaşanabilir ve daha temiz bir doğa için siz de vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz.
37


Çözüm Tesisat İstanbul genelinde teknolojik cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi profesyonellik gerektiren servis hizmetlerini sağlamaktadır. Evinizden alt kata su akıyor akan suyun yeri belli değil ise evinizi boş yere kırdırmayın bizi arayın su tesisatı test pompası, akustik dinleme cihazları, pimaş içi gösteren kamera ve termal kamera ile su kaçağı olan yeri noktasal bulup tamir ediyoruz. Hizmet detayları için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

    İstanbul genelinde 5 şube 9 servis aracı ile hizmet vermekteyiz .
    Çözüm Tesisat sektörün lider firmalarından bir tanesidir bizimle iletişime geçmek için size en yakın servis noktamızı arayabilirsiniz.

Kaynak: https://cozumtesisat.com/
38
Site tanıtımları / En avantajlı Hamam böceği ilaçlama fiyatları burada
« Last post by admin on April 02, 2022, 02:11:35 PM »
En avantajlı Hamam böceği ilaçlama fiyatları burada

Hamam böceği ilaçlama fiyatları uygulanacak olan hizmete ve metre kareye göre değişir. Bu yüzden net bir fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişim kurarak detaylı bir şekilde fiyat edinin. Arpestilaclama.com.tr internet sayfamız her geçen gün yüksek kalitede çözümler sunan özel bir firmadır. Müşterilerin taleplerini değerlendirerek en doğru hizmeti onlara sunmak adına çalışır. Hamam böceği ilaçlama gibi bir takım hizmet olanaklarından siz de doğrudan yararlanarak hamam böceği ilaçlaması hakkında fikir alabilir, neler yapılabileceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Evlerinizi daha yaşanabilir ve daha temiz bir alana ulaştırmak için düzenli aralıklarla yaz aylarında bu hizmeti almak hamam böceklerini kökten temizleyecektir.
39
Site tanıtımları / Paslanmaz zincir üretimi yapan firma
« Last post by admin on March 30, 2022, 04:43:37 PM »
Paslanmaz zincir üretimi yapan firma

Paslanmaz Zincir üretimi yapan firmalardan birisi olarak bizler daima kusursuz bir hizmet misyonu ile müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik çözümler üretmekteyiz. Acsgucaktarim.com internet sitemiz üzerinden sormak istediğiniz ve aklınıza gelen pek çok farklı soruya doğrudan bizlerle sorabilir ve üretim süreci hakkında merak ettiğiniz bilgilere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Paslanmaz zincir üretim proseslerimiz ve diğer farklı konularda daima müşterilerimizin taleplerine uygun çözümler ile profesyonel bir şekilde çözüm üretmekteyiz. Sizler de paslanmaz zincir üretimi ve diğer konularda pek çok farklı bilgiye yüksek seviyede çözüm bulmak isterseniz zaman kaybetmeden web sitemize giriş yaparak bu konularda detaylı ve ayrıcalıklı hizmet avantajlarına kolayca sahip olabilir firmamızdan kaliteli hizmet almaya hemen başlayabilirsiniz. Alanında uzman ve yetkinlik sahibi personellerimiz ile bizler daima sizler için kusursuz çözümler üretmek adına çalışmaktayız.
40
Site tanıtımları / Kademeli Elektrik Tarifesi Hakkında Bilgilendirme
« Last post by admin on March 29, 2022, 04:25:55 PM »
KADEMELİ ELEKTRİK TARİFESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Değerli müşterimiz, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 01.01.2022 tarihinde mesken aboneleri için ‘Kademeli Elektrik Tarifesi’ uygulaması başlatılmış ve 01.03.2022 tarihinde ticarethane abonelerini de kapsayıcı şekilde içeriği güncellenmiştir. Elektrik tarifeniz ve hesaplama yöntemi ile ilgili merak ettiğiniz konular hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmek istedik.

KADEMELİ ELEKTRİK TARİFESİ NEDİR?

Enerjinin verimli kullanımını desteklemek, tasarruf bilincini yaygınlaştırmak, belirli bir limite kadar olan tüketimlerin uygun tarifeden fiyatlandırılmasını sağlamak amacıyla ilgili kurumlar tarafından ‘Kademeli Elektrik Tarifesi’ uygulaması hayata geçirilmiştir. Kademeli elektrik tarifesi, tüketilen elektriğin bedelinin iki kademe halinde belirlenmesini ifade etmektedir.

ELEKTRİK FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Elektrik birim fiyatlarını belirleme yetkisi Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na (EPDK) aittir. EPDK da elektriğin üretiminden, tüketiciye ulaşana kadar olan her aşamasındaki maliyetleri dikkate alarak tarifeleri oluşturmakta ve kamuoyu ile paylaşmaktadır. Görevli tedarik şirketlerinin birim fiyatın belirlenmesinde herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır.

MESKEN

Kimlere ve Nasıl Uygulanır?

Kademeli elektrik tarifesi, Mesken Alçak Gerilim Tek Terim Tek Zamanlı abone grubuna uygulanır. Bu abone grubunun dışında kalan Mesken Orta Gerilim veya Mesken Çok Zamanlı abonelerinde kademeli elektrik tarifesi uygulanmaz. Kademeli elektrik tarifesi, faturanızda ‘Düşük Kademe’ ve ‘Yüksek Kademe’ olmak üzere iki ayrı kalem ile gösterilmekte olup, tüketim bilginizi faturanızın ‘Enerji Bedeli’ kısmında görebilirsiniz.

Kademeli Tarife Nasıl Hesaplanır?

Kademeli elektrik tarifesi, Mesken Alçak Gerilim Tek Terim Tek Zamanlı abone grubuna uygulanır. Bu abone grubunun dışında kalan Mesken Orta Gerilim veya Mesken Çok Zamanlı abonelerinde kademeli elektrik tarifesi uygulanmaz. Kademeli elektrik tarifesi, faturanızda ‘Düşük Kademe’ ve ‘Yüksek Kademe’ olmak üzere iki ayrı kalem ile gösterilmekte olup, tüketim bilginizi faturanızın ‘Enerji Bedeli’ kısmında görebilirsiniz.

Bir Örnekle Açıklayalım

Örneğin 28 günlük okunan bir faturanızda 280 kWh elektrik tükettiğinizi düşünelim. 28 gün x 8 kWh’lık kısım, yani 224 kWh’lık tüketiminiz düşük kademe olarak kabul edilir ve düşük kademe birim fiyatından hesaplanır. Sınırın üzerinde kalan, yani 56 kWh’lık tüketiminiz ise yüksek kademe birim fiyatından hesaplanır. İki tüketimin toplamına, mevzuat gereği alınması zorunlu vergi kalemleri dahil edilerek toplam faturanız oluşturulur.
         
Vergi ve Fonlarda Değişiklik Oldu Mu?

1 Ocak 2022 tarihinde faturalarda TRT Payı ve Enerji Fonu kaldırılmıştır. Buna ek olarak 1 Mart 2022 tarihi itibari ile Mesken ve Tarımsal Sulama tarife grubunda enerji bedeli üzerinden alınan KDV miktarı %18’den %8’e düşürülmüştür.


         
TİCARETHANE

Kimlere ve Nasıl Uygulanır?

Kademeli elektrik tarifesi, Ticarethane Alçak Gerilim Tek Terim Tek Zamanlı abone grubuna uygulanır. Bu abone grubunun dışında kalan Ticarethane Orta Gerilim, Ticarethane Çok Zamanlı veya Sanayi abonelerinde kademeli elektrik tarifesi uygulanmaz. Kademeli elektrik tarifesi, faturanızda ‘Düşük Kademe’ ve ‘Yüksek Kademe’ olarak gösterilmekte olup, kademeli tüketim bilginizi faturanızın ‘Enerji Bedeli’ kısmında görebilirsiniz.

Kademeli Tarife Nasıl Hesaplanır?

Kademeli elektrik tarifesi, Ticarethane Alçak Gerilim Tek Terim Tek Zamanlı abone grubuna uygulanır. Bu abone grubunun dışında kalan Ticarethane Orta Gerilim, Ticarethane Çok Zamanlı veya Sanayi abonelerinde kademeli elektrik tarifesi uygulanmaz. Kademeli elektrik tarifesi, faturanızda ‘Düşük Kademe’ ve ‘Yüksek Kademe’ olarak gösterilmekte olup, kademeli tüketim bilginizi faturanızın ‘Enerji Bedeli’ kısmında görebilirsiniz.

Bir Örnekle Açıklayalım

Örneğin 28 günlük okunan bir faturanızda 980 kWh elektrik tükettiğinizi düşünelim. 28 gün x 30 kWh’lık kısım, yani 840 kWh’lık tüketiminiz düşük kademe olarak kabul edilir ve düşük kademe birim fiyatından hesaplanır. Sınırın üzerinde kalan, yani 140 kWh’lık tüketiminiz ise yüksek kademe birim fiyatından hesaplanır. İki tüketimin toplamına, mevzuat gereği alınması zorunlu vergi kalemleri dahil edilerek toplam faturanız oluşturulur.

1 Mart Öncesi Ticarethane Faturaları

1 Mart 2022 öncesini kapsayan tüketimler eski birim fiyat üzerinden, sonrasını kapsayan tüketimler ise kademeli birim fiyat üzerinden, ortalama günlük tüketim baz alınarak hesaplanır. Bu hesaplamanın nasıl olacağı, ilgili yönetmeliklerle düzenlenmiştir.

Kademeli Tarife Hakkında Video Anlatım İçin Tıklayınız

Kademeli tarife ve diğer tüm işlemleriniz için ckenerji.com.tr adlı web sitemizden 7/24 ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Enerjimizle Her An Sizinleyiz!
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10