Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Site tanıtımları / Kore kozmetik internet mağazası KoreaShop
« Last post by baybars on August 04, 2021, 12:58:45 PM »


Kore kozmetik internet mağazası KoreaShop, müşterilerine yalnızca önde gelen Kore markalarının orijinal kozmetik ürünlerini sunar. Sürekli olarak haberleri izliyoruz ve kataloğumuzu düzenli olarak güncelleyerek yalnızca en iyisini sunuyoruz. Sitede tüm cilt tipleri için Kore'de üretilen kozmetik ürünleri bulabilirsiniz - yaşlanma karşıtı kozmetikler, yıkama için temizleme köpükleri, çamaşır tozu, keseler, kabuklar ve rulolar, nemlendirici yüz kremi, yüz maskesi, göz kremi, serum yamaları, esanslar gibi. akne ve kızarıklık problemleriyle mükemmel bir şekilde başa çıkan sorunlu genç ciltler için kozmetiklerin yanı sıra.
Çok çeşitli bakım ürünlerimiz var - bunlar için BB krem, CC krem ​​ve numune satın alabilirsiniz.


Kore kozmetik online mağazası KoreaShop, İzmir'de bulunan bir dizi kaliteli cilt bakım ürünü sunmaktadır. Ayrıca Kore kozmetik ürünlerini Türkiye'deki tüm şehirlere gönderiyoruz.
Tüm ürünler sertifikalıdır ve en sıkı kalite kontrolünden geçer. Sitede sunulan kozmetikler, kendinize kapsamlı bir şekilde bakmanıza ve harika görünmenize olanak tanır.


Kore kozmetiklerinin çevrimiçi mağazamızda alışveriş yapmak basit ve karlıdır - web sitesinde Kore kozmetik ürünleri için sipariş vermeniz yeterlidir. Müşterilerimize saygılı davranırız, bu nedenle bizimle iletişimin yalnızca hoş yorumlar bırakmasını sağlamaya çalışırız. Kore kozmetik online mağazası

Kaynak;
https://koreashop-tr.com/
2
Site tanıtımları / Kısa Hikayeler
« Last post by baybars on August 03, 2021, 05:28:18 PM »


Yaz tatilinin gelmesi ile internete ilgilinin bir hayli arttığı dönemde bir çok kesim çocuklarını dini eğitim alabilecekleri kurslara göndermeye başladılar.
Çocukların ve gençlerin kısa hikayeler ile zevkli bir şekilde bir çok bilgiyi öğrenebilecekleri site ise bir tık uzağınızda.
Dini eğitimin doğru ve güvenilir kaynaklardan öğrenilmesi oldukça önemlidir.
Bunun için doğru kaynaklar kullanılmalı ve güvenilir eğitimcilerin eline emanet edilmelidir çocuklar.
Yanlış yapılan yönlendirmeler ve yanlış tercihler çocuklarda yanlış bilgi birikimine neden olmaktadır.

Günümüze internet sayesinde doğru eğitim kaynaklarından bir çok bilgi öğrenilebilmektedir.
Özellikle gençlerin ve çocukların teknoloji kaynaklarına ilgisinin artmasıyla birlikte bu kanaldan eğitim daha anlaşılır, zevkli ve kolay hale gelmiştir.
Sizlere bu konuda faydalanabileceğiniz bir web sayfası tavsiyesinde bulunmak istiyoruz. kissahisse.com tam aradığınız adres.
Dini Hikayeler, kısa özlü sözler ve kısa nasrettin hoca fıkraları okumak isteseniz hemen web sayfasını ziyaret edebilirsiniz ve geçmişten günümüze tüm dini hikayelere, özlü sözlere ve Nasrettin Hoca fıkralarına kaynağından doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Gerek çocuklarınızın eğitimi gerekse kendi kişisel gelişiminiz için Yunus Emre ve Molla Kasım gibi ünlü düşünürlerin yaşanmış hikayelerine, dini hikayeleri ve kıssadan hisse hikayelere bu bulunmaz kaynaktan ücretsiz şekilde faydalanabilirsiniz.
Kıssadan hisse hikaye deyince en başta akla gelen isim Nasrettin Hoca'nın kısa fıkralarıyla da eğlenebileceğiniz bu siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Kaynak;
https://www.kissahisse.com/
3
Site tanıtımları / Sağlık Ocakları Api
« Last post by admin on August 01, 2021, 01:24:22 PM »
Sağlık Ocakları Api

Nosyapi.com internet sitemizde sizler için gereken tüm hizmetler Sağlık ocakları api garantisiyle yapılmaktadır.

Web sitemize Sağlık ocakları api adlı linkten ulaşarak istediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Türkiye içerisinde bulunan tüm sağlık ocaklarının ad, telefon, adres, web sitesi, e postaları ve konum gibi konum bilgilerine ulaşabileceksiniz.

Sitemiz içindeki kategoriler; API Token Bilgileri, Sağlık Ocakları Listeleme, Sağlık Ocakları Listeleme Örnek Kodlar, İl & İlçe Listeleme şeklindedir.

Sitemizde: Toplamda 5326 adet Sağlık Ocağı vardır. Telefon kullanmayan Sağlık Ocağı bulunmamaktadır. Ve 670 adet sağlık ocağı enlem ve de boylam bilgisi bulunmamaktadır. API kullanımı yapabilmek token bilgisi gerekir. Bu bilgi ile istediğiniz bilgileri çekebilirsiniz. Her bir üyemize otomatik tanımlama gerçekleşir.
4
Site tanıtımları / TGL Turkey Electronic Gaming League Nedir?
« Last post by baybars on July 26, 2021, 04:37:15 PM »
Türkiye'de E Sporu Değiştirmek İçin Toplanan Ekip

Ülkemizde E spora verilen değer maalesef yeterli değil. Diğer ülkelerde hem e sporcular hem de e sporun kendini oldukça değer görürken ülkemizde aynı değeri görmüyor. Bunun başlıca sebebi e sporun tanınmaması ve ciddiye alınmaması. Oysaki e spor arenası sadece profesyonellerin değil, oyun oynayan herkesin dahil olabileceği bir ortamdır. Stadyumlardaki haykırışlar, tezahüratlar ve en sevdiğiniz oyunu oynayan favori oyuncularınızın bulunduğu bir ortam, herkesin yaşaması gereken bir deneyimdir. Bu heyecanı tüm oyun severlerin ortak bir şekilde yaşayabilmesi gerekir. Üstelik bunu yapmak içinse yurtdışına çıkmamamız gerekiyor. Bu noktada devreye giren TGL ekibi, Türkiye'de e spor sektörünü geliştirip, bahsettiğimiz konuların her birini Türkiye'de yaşatmak için uğraşıyorlar. Türkiye'nin e spor merkezi hale gelmesini amaç edinmiş olan bu topluluk, oldukça zorlu bir yola girmiş bulunmakta. İnsanları e spora ısındırmak ve Türkiye'nin seviyesini yükseltmek kesinlikle çok çaba gerektiren bir iş.

TGL Turkey Electronic Gaming League; dahil olduğum, e spor adına çalışmalar yapan, turnuvalar düzenleyen bir topluluk. Kurucusu Ege ''Rio'' Yurtsever eski e sporcu, sağlık problemleri nedeniyle e sporu bırakmış. Şimdi de tgl ekibiyle beraber türk e sporunu geliştirmek için uğraşıyorlar.Yapılan projeler hoş, e spora katkıda bulunmak daha da hoş. Turnuvalar ve projeler de gün geçtikçe büyüyor, ileride güzel işlere imza atacağımızı düşünüyorum. Discord adresi tgl, sadece e spor değil tüm oyun severleri beklerim.
5
Site tanıtımları / Oyunokey.com ile ücretsiz okey oyna
« Last post by admin on July 26, 2021, 02:54:33 PM »
Web Site İsmi : Oyunokey.com

Site Başlığı : Oyunokey.com ile ücretsiz okey oyna

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 2021

Site Tanıtımı : Oyunokey.com adı altında yayın hayatına başlayan internet sitesine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, tamamen ücretsiz bir şekilde okey oynama fırsatı elde edebilirsiniz.

Oyun okey platformu üzerinden okey oynayanlar, bir yandan muhabbet keyfi de yaşayabilir. Diğer oyuncu kardeşlerinizle, oyun ile ilgili sohbet ederek, okey oynayabileceksiniz.

Gün boyu yoruldunuz. Günün yorgunluğunu ve stresini atmak mı istiyorsunuz? Bu hususta oyunokey.com adresi sizi mutlu edebilir. Site üzerinden, okey oynayarak yorgunluğunuzu üstünüzden atmanız mümkün olacaktır.

101 oyna linkine tıklayanlar, buradan okey salonlarına hiçbir ücret ödemeden katılabilir. Eğlencesine okey oynamak isteyenler, bu siteden yararlanabilir. Oyun içerisinde elde edeceğiniz başarı doğrultusunda, en iyi 10 okey oyuncusu listesinde yerinizi alabilirsiniz.

Renkli okey oynamak isteyen herkesi, bu siteye davet ederiz. Herkese şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.
6
Site tanıtımları / En iyi Hazır Havuz Sistemleri - Yapihavuz.com.tr
« Last post by admin on July 25, 2021, 02:43:52 PM »
En iyi Hazır Havuz Sistemleri - Yapihavuz.com.tr

Yüzme havuzu yaptırmak istiyorsanız fakat hangi firmadan hizmet alacağınız hususunda kararsız iseniz, sizlere yapihavuz.com.tr adresini tavsiye ediyorum. Yapı Havuz, sektöründe uzun yıllardır başarıyla hizmet vermektedir. Müşterilerine sunduğu Hazır Havuz sistemleri ile büyük beğeni toplayan firma, sektöründe önemli bir yere sahiptir. Burada her bütçeye ve her ihtiyaca çözüm olabilecek havuz sistemleri sizleri bekliyor olacak. Gerekli bütün sertifikalara sahip olan Yapı Havuz, sizler için birinci sınıf kalitede havuz sistemleri sunar. Yapı Havuz, ZODIAC GROUP INT ile ortak çalışmaktadır. ZODIAC GROUP, dünyanın bir numaralı havuz üreticisidir ve bu sektörde 120 yıldır faaliyet göstermektedir. Gerek yurt içerisinde, gerekse de yurt dışarısında 3300'den fazla projeye imza atan Yapı Havuz ile siz de hiç tereddüt etmeksizin çalışabilirsiniz. Teklif almak, aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanallarını kullanınız.

Telefon Numarası: 0532 766 03 03
E-Mail Adresi: info@yapihavuz.com.tr
7
Site tanıtımları / Yaşam Alanlarını Böcek ve Haşerelere Karşı Koruma
« Last post by admin on July 25, 2021, 02:30:55 PM »
Yaşam Alanlarını Böcek ve Haşerelere Karşı Koruma

Kişiler ve aileler evlerinde çıkan böcek ve haşerelerden tamamen kurtulmak için profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almalıdır. Comertilaclama.com müşterilerine bu konuda güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yaşam alanında çıkan böcek ve haşerenin özelliklerine uygun hizmet sunan firma, iş güvenliği standartlarına tamamen uyarak hizmet sunmaktadır. Yani hem kendi teknik ekibinin ve müşterisinin sağlığını düşünerek hem de ortamda bulunan eşyaların özelliklerine dikkat alarak profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için Serdivan Ev ilaçlama linkini incelenebilir. Siz de Serdivan Ev ilaçlama hizmeti almak isterseniz firma ile 7/24 irtibat bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.
8
Site tanıtımları / Grupsosyal.com Yardım Merkezi
« Last post by admin on July 23, 2021, 04:18:08 PM »
Grupsosyal.com Yardım Merkezi

Beğeni, takipçi, izlenme alımlarında yaşanabilecek sorunlara karşı hızlı çözümler ve mükemmel cevaplar arıyorsanız hemen Help.grupsosyal.com adresine giriş yapın. Sosyal medya platformları olan Instagram, Youtube, Tık Tok ve Twitter hesapları için özel olarak düzenlenen ve uzmanlar tarafından verilen cevaplarla profesyonel çözümlere ulaşılabilen bir yardım merkezi ile tüm sorunlara cevap bulabilirsiniz.  Grup sosyal tarafından özel olarak hazırlanan yardım bölümünde ayrıca sorularınızı da yönlendirerek yeni cevaplar oluşmasına yardımcı olabilirsiniz. Yardım merkezi linkinde sosyal medya platformlarında fenomen olmak için yapılan satışlarla ilgili pek çok ip ucu ve bilgi bulunmaktadır. Sizde bu adresten gireceğiniz sitemizden farklı ihtiyaçlara yönelik özel olarak hazırlanmış beğeni, takipçi, izlenme ve diğer paketlerimizden alarak fenomen olabilirsiniz.   
 
9
Site tanıtımları / En Kaliteli Seksiyonel Kapı ve Rampalar
« Last post by admin on July 23, 2021, 02:29:16 PM »
En Kaliteli Seksiyonel Kapı ve Rampalar

Market, et ve sebze, meyve gibi ürünlerin tutulduğu soğuk hava depolarının, soğuk tutulması gereken hastane ve malzeme depolarının toz, kir ve hava değişimlerinden korunması için özel kapılara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kapılar özel sistemli olup kullanılacakları alanlara göre kalınlık ölçü birimleri değişmektedir. Ayrıca bu kapı sistemlerinde yine sürgülü, dikey ve menteşeli olmak üzere 3 farklı alanlar için modeller pfi.it/tr firmamızın web adresinde bulunmaktadır. Sizde market işletmeniz ve soğuk hava odalarınız için özel olarak üretilmiş soğuk oda kapısı modelleri arıyorsanız [/url][/Soğuk oda kapısı bağlantısından sitemize ulaşabilir, ürünlerimizi inceleyerek size en uygun modeli sipariş verebilirsiniz.

Oto yıkama tesislerinde ve galerilerinde, sergi ve fuar alanlarında ve evlerde, depolarda, yükleme ve boşaltma alanlarında çok sık kullanılır, güvenliğin ve ısı düzeyinin üst seviyede tutulması çok önemlidir. Buralarda yaşanacak herhangi bir tehlike kötü sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle bu alanlara özel kapılar üretilmiştir. Bu kapılarda özel yay ve tambur sistemleri vardır. Kullanım alanlarına göre değişik ölçülerde yapılabilir. Ayrıca yüksek izole etme sistemleri olan modeller de pfi.it/tr web sitemizde bulunmaktadır. Sizde özel işletmeleriniz ve konutlarınız için seksiyonel kapı sistemleri araştırıyorsanız Seksiyonel kapı bağlantısını kullanarak web sitemize giriş yapabilir ve uzman ekibimizle iletişime geçerek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra ayrıca Hidrolik rampa üzerinden hidrolik rampa ürünlerimize de bakabilirsiniz.
10
Site tanıtımları / bedava hesap
« Last post by baybars on July 23, 2021, 01:56:51 PM »
BEDAVA HESAP sitemiz siz değerli arkadaşlarımız için free olarak kurulmuştur.
İstediğiniz bir kategorinin bedava hesap bölümüne giriş yapın.
Ücretsiz bir şekilde yüzlerce bedava hesapları kolayca elde edin

İşte bukadar kullanımı. Umarım işinize yaramıştır ben kullanıyorum bu web siteyi sizin de belki işine yarıyabilir diye bu konuyu açıyorum.
Pages: [1] 2 3 ... 10