Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - baybars

Pages: 1 ... 28 29 [30]
436
Site tanıtımları / Zennakliyat
« on: November 17, 2019, 04:03:38 PM »


Günümüzde her geçen gün daha fazlalaşan evden eve nakliyat taleplerine ilgi bir hayli fazladır. Kuruluş günümüzden itibaren bizde bu sektör içinde hizmet vermekteyiz. Doğru karar verip kurumsal bir nakliyat firması ile çalışmanızı her zaman tavsiye ediyoruz. Önemli olan aslında doğru bir taşımacılık firması bularak büyük dert olan taşınmadan kurtulmuş olacaksınız. İstanbul evden eve nakliyat denince zen nakliyat bir adım daha önde olduğu gibi müsteri memnuniyeti temelini esas almış olmamız bizi biraz daha ileride tutuyor.

Seçim yapmakta zorlandığınızı biz biliyoruz aslında. Nedeni şu çünkü oldukça fazla şık ve seçenek var önünüzde ama siz size kendinize yakın hissettiğiniz bir firma ile anlaşarak bu kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmış olacaksınız.

Profesyonel Taşımacılık Firması Nasıl Olmalıdır?
Zen Evden eve nakliyat işini profesyonel anlamda yapan bir firma, gerekli bütün ekipmanlara sahip olmalıdır. Çalıştığı taşıma elemanları kesinlikle profesyonel olmalı, ve ne yaptığını ve işini bilen kişilerden oluşmalıdır. Bir İstanbul evden eve nakliyat firması kesinlikle sektöründeki yeterlilik belgelerine sahip olmalıdır. Herşeyden önce bir nakliye firması, dürüst, disiplinli, ve işine saygısı olan firma yetkililerinden oluşmak zorundadır.

Çok fazla nakliyecinin olduğu günümüz şartlarında bir çok paravan ve merdiven altı firma bulunmaktadır. Bunun içinde biraz çevrenizin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Daha önce ev taşıttıran bir tanıdığınıza sorarak ondan yeterli detay ve bilgileri alabilir,rahat taşınma için yeterli verimliliğe sahip olabilirsiniz.

Çok Ucuza Nakliye Hizmetleri Alabilirmiyim?
Elbette kesenize ve cebinize uygun bölümlendirilmiş fiyat tarifeleri ile size özel fiyat listeleri mevcuttur. Açıklamamızda yer verdiğimiz üzere dilediğiniz zaman başta biz olmak üzere, ucuz nakliye hizmetleri için dilediğiniz zaman iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.  Zaten evden eve nakliyat firmaları sizlere bu bilgiler vermekle mükelleftir.

Kaynak; https://zennakliyat.com/

437
Site tanıtımları / İstanbul ankara nakliyat
« on: November 17, 2019, 03:58:49 PM »


İstanbul Ankara nakliyat sektöründe adından söz ettiren İstanbul Ankara nakliyat firmamız, dilediğiniz adresten aldıkları her türlü eşyalarınızı istediğiniz Ankara noktasına ulaştırmaktadır. Nakliyat alanında parmakla gösterilen ve her hizmeti örnek alınan bir ekip olarak ilk amacımız müşteri memnuniyet odaklı çalışarak, her daim başarılara imza atmaktır. Bizi aradığınızda öncelikle konumunuz hakkında bilgi alırız. Bu bilgi istediğiniz güne randevu aldığınızda en yakin ekibimizin sizin adresinizde olmanızı sağlayacaktır. Telefon görüşmemiz taşıyacağımız eşya detayı sorularıyla devam eder. Böylece nakliye günü hazır bir halde adresinizde olarak, oyalanmadan hizmeti içeriğimize başlarız. Taşıtmak istediğiniz her türlü yük, eşya içeriğini uygulamış olduğumuz ekonomik fiyatlandırmalar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca taşıyacağımız her bir eşyanıza uygun nakliye günü yanımızda getirmiş olduğumuz yüksek güvenirlikli paketlemeler ile eşyalarınızı güvenilir bir şekilde paketler, nakliye için hazır hale getiririz. Ambarlı nakliye ve nakliye hizmetinde istediğiniz ebatta nakliye araçlarımızla sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız. Bizi istediğiniz saatte ve istediğiniz günde arayarak avantajlı, uygun fiyatlı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul ve Ankara arası ambar taşımacılığında, dilerseniz geri dönüşlü olarak da hizmeti vermekteyiz. Ankara ilinden tekrar İstanbul iline hizmet götürmekteyiz. İstanbul gibi büyük bir şehirde tahmin edersiniz ki birçok nakliyat hizmeti veren firma bulunmaktadır. Fakat İstanbul'da bulunan nakliyat firmaları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Öncelikle hizmet içeriğini net ve en başta ödeyeceğiniz miktarı bilmenizde fayda vardır. Çünkü bazı kötü niyetli firmalar sizlere başta rakam söylemeyerek, fiyatın üzerine sürekli eklemeler yapmaktadırlar. Bu tuzaklara düşmemek adına her zaman ekibimizi arayabilirsiniz. Bazı firmalar ise alanında uzman olmayan personellerle sizlere hizmet vermektedir. Daha önce deneyim sahibi olmayan kişilerle eşyalarınızı riske atmamak adına değerli referanslarımız ile sizlere güvenli hizmet sunan ekibimize ulaşabilirsiniz. Aynı gün içerisinde nakliye hizmeti almanızı garantileyerek, oyalanmadan gününde teslimat gerçekleştirmekteyiz. Ambar hizmetini tamamlayıp, teslimatı gerçekleştirdiğimizde siz değerli müşterilerimize bilgisini vermekteyiz.

Kaynak; https://cnrnakliyat.com/istanbul-ankara-nakliyat/

438
Site tanıtımları / Ölmez Dekorasyon
« on: November 15, 2019, 04:52:44 PM »


Ölmez Dekorasyon; 2000 yılından bu yana İzmir ve çevresinde, tadilat işlerinin yanında dekorasyon
konusunda da aktif şekilde hizmet vermektedir.

Tadilat ve dekorasyon işlerinizde; sizler için modern projeler tasarlayarak, işinde profesyonel ekibimiz
ile hayata geçirmekteyiz.

tadilat işleri; evin tamamında yapılabildiği gibi, kısmı alanlarda da gerçekleştirilebilmektedir. Evinize
ait mutfak, banyo, salon gibi alanları baştan aşağıya yenilemek isteyebilirsiniz. Ancak bu yenilemenin
ne ölçüde olacağı, hangi araçların kullanılacağı, ne kadar zaman alacağı ve en önemlisi ne kadar
masrafa yol açacağını bilmeniz gerekmektedir. Bu sebeple, ev tadilatı konusunda profesyonel bir
yardım almanız isabetli bir karar olacaktır. Bu noktada; şirketimiz sizlerin talepleri doğrultusunda,
bütçenize uygun tekliflerle evinize modern bir görüntü kazandırıyoruz.
Evlerinizde; yüzey kaplamaları, duvar boyası ve duvar kağıdı işleri, seramik işleri, tesisat işleri
konusunda ihtiyaç duyduğunuz bütün tadilat işlerinde kalite hizmet vermekteyiz. Usta kadromuz ile
evinizde yenilenmesi gereken alanları baştan sona kullanışlı bir hale getirmekteyiz. Bilhassa mutfak
tadilatı gereken yerlerde dekora uygun ve kullanışlı mutfak dolapları ile mutfağınıza bambaşka bir
görünüm kazandırmaktayız.

Evlerinizde; yüzey kaplamaları, duvar boyası ve duvar kağıdı işleri, seramik işleri, tesisat işleri
konusunda ihtiyaç duyduğunuz bütün tadilat işlerinde kalite hizmet vermekteyiz. Usta kadromuz ile
evinizde yenilenmesi gereken alanları baştan sona kullanışlı bir hale getirmekteyiz. Bilhassa mutfak
tadilatı
gereken yerlerde dekora uygun ve kullanışlı mutfak dolapları ile mutfağınıza bambaşka bir
görünüm kazandırmaktayız.

Evinizde geniş alanları bölerek ekstra bir kullanım alanı oluşturabilir ya da iki alanı birleştirerek daha
geniş bir kullanım alanı ortaya çıkarabiliriz. Bu konuda tecrübeli mimarlarımız, sizler için oldukça
başarılı bir plan ortaya koyarak hayalinizdeki eve kavuşmanızı sağlayacaktır.

Ev, mutfak ve banyo tadilatı konusunda İzmir' de en çok tercih edilen dekorasyon firması olarak
başarılı projelere imza atmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
İzmir;
 Narlıdere İlçesi
 Bornova İlçesi
 Karşıyaka İlçesi
 Kuşadası
 Konak İlçesi
 Güzelbahçe
 Buca İlçesi
 Gaziemir İlçesi
 Aliağa İlçesi
 Bayraklı İlçesi
 Çiğli İlçesi
 Ve İzmir çevre bölgelerinin tamamında profesyonel hizmet sunmaktayız.

Siz de; evinizi yeni bir görünüme kavuşturmak istiyor, çok daha konforlu yaşam alanlarına sahip olmak
istiyorsanız Ölmez Dekorasyon ile irtibata geçebilirsiniz.


439
Site tanıtımları / Show tv Canlı izle
« on: November 15, 2019, 02:52:54 PM »


Show Tv ülkemizde yer edinmiş ve en çok bilinen televizyon kanallarından bir tanesidir. TMSF bünyesinde yer almaktadır. Show tv bünyesindeki diziler her dönem muhakkak popüler bir dizi çıkartarak tahtının yerini korumayı başarmaktadır. Halen Ciner Yayın Holding bünyesinde yayın hayatına devam eden bir televizyon kanalıdır. show tv canlı izle'nin Genel Müdürü Suavi Doğan'dır. Show tv Canlı izle seçeneği ile izle9'dan canlı izleyebilir yayın ekranının altında ise alternatif seçenekler ile donan yayınların yerine kullanabilirsiniz.

Televizyon kanalı 1 mart 91'de Erol Aksoy , Dinç Bilgin, Haldun Simavi ve Erol Simavi tarafından Fransa'da yapılan çalışmalardan sonra tamamen kurulmuştur. 92' yılında ise Türkiye'de resmi olarak yayın hayatına başlamıştır. Show tv'nin kardeş kanalı Cine 5 ile zamanının en renkli deneyimini Türk halkına sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

Kaynak; http://www.izle9.com/show-tv-hd

Pages: 1 ... 28 29 [30]