Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - baybars

Pages: 1 [2] 3 4 ... 30
16


Düğüm işleme yöntemi ile meydana getirilen örgü tekniği olarak malum makrome yöntemini kullanarak istediğiniz süs eşyalarını elde edebilirsiniz. makrome ipi kullanarak elde edeceğiniz ürünler için kaliteli makrome ipi tedarik etmelisiniz. Diğer ip türlerine göre farklı özellikleri haiz olan makrome ipi basit işlenebilen ev boyanabilen bir ip türüdür. Kolay bir biçimde işlenen ve aynı zamnda örgü tekniğinde kullanılan amigurumi ipi ile de birçok süs aksesuarı, kullanım eşyası elde etmek mümkündür.

https://ritzz.net/c/makrome-ipi/

17
Site tanıtımları / HostBac İle Kaliteli Hizmet Deneyimi
« on: March 16, 2022, 03:27:06 PM »


Hosting internet sayfalarınızdaki fotoğraf, video, metin gibi dökümanları depolamayı sağlayan bir sistemdir. İşin görünmeyen kısmında sunucular sayesinde bu depolama işlemi gerçekleşir.

Hostbac sizler için bu depolama işlemini yapar. Güvenle tercih edebilir ve sitenizin optimizasyonunu da Hostbac aracılığıyla sağlamış olur.

Web Tasarımı kısmında da değiştirmek isterseniz yine Hostbac'in profesyonel ekibiyle çalışabilir ve istediğiniz dizaynı elde edebilirsiniz.

Vds ise fiziksel olan sunucuyu yazılımlarla sanallaştırarak sanal ortamda çalışmasına denmektedir. Fiziksel sunucu birden çok sanal sunucuya dönüştürülerek verimli hale getirilir.

İnternet sitenizdeki yaşanan yoğunluğu veya teknik aksaklıkları bu sayede çözebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için ise yine Hostbac'e başvurabilir ve güvenle yaptırabilirsiniz.

Kaynak; https://hostbac.com/

18
Site tanıtımları / Property in Antalya
« on: March 09, 2022, 03:09:38 PM »
Tolerance Homes property for sale in istanbul, Your Turkish Real Estate

With requests from potential buyers increasing year on year, Tolerance Homes sets the benchmark for selling Turkish properties to an international audience. Our website offers a variety of benefits for thoose who want to buy a house in Turkey

Buying property in Turkey

We offer several guides for those looking to buy a property in Turkey, covering aspects such as Turkish law, taxes, renovation and even what it is like to live in Turkey. Add to that blogs and lots of useful tips to give you the advice you need when buying a property in antalya, as we understand that it can be a daunting process.
 
https://tolerance-homes.com

19
Site tanıtımları / kredi bulucu- nedirs.com
« on: March 07, 2022, 06:14:28 PM »


Kelimeler insanların belki de en büyük icadı, evriminin en büyük yardımcıdır.  Anlamı veya görevi bulunan ve tek başına kullanılabilen sesler topluluğuna kelime bulucu denir.  Kelimenin Türkçe karşılığı sözcüktür.  Anlamları olan kelimeler insanların birbiri ile iletişim halinde bulunmalarını sağlar.  Bunun haricinde  bazı kelimeler de tek başlarına bir anlam ifade etmezler. osmanlı türkçe sözlük
'ler de sitemizde bulunmakta.
 
www.nedirs.com

20
Site tanıtımları / kredi notu öğrenme
« on: March 07, 2022, 03:37:23 PM »


Acil nakit ihtiyacınızda para gereksinimi kredi çekerek kapatmak en akıllı çözümdür.  Günümüzde hayat kurtarıcı olarak sayılan kredi ve kredi kartları çoğu finansal işlerimizi halletmemizi sağlıyor. kredi notu bu konuda önemli bir husustur.  Kredi çekerek konut ve taşıt alan, işyeri açan binlerce insan bulunuyor.Toplu paranın olmadığı durumlarda kredi çekerek taksitlendirme yapmak kişinin gelirine göre bütçesini ayarlamasına müsaade ediyor. kredi notu öğrenme

www.kredinotunedir.com

21
Site tanıtımları / Sanal Marine
« on: March 05, 2022, 03:53:58 PM »


Denizcilik sektöründe bir marka olan Sana Marine, dijital mağazacılık anlayışı ile size deniz motoru yedek parça  tedariği sağlamaktadır. Online gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizi sizin için yüksek standartlarda sunarak, ek maliyetlerden kurtuluyor, size daha uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler sunabiliyoruz.                  
Deniz motoru yedek parça ürünlerinin yanı sıra yat, tekne malzemeleri, spor malzemeleri ve daha pek çok kategorideki deniz ürününde üstün hizmet anlayışımızı tercih edebilirsiniz. Online ortamda, kalite standartlarına önem vererek, memnuniyet odaklı gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz, 7/24 sürdürülmektedir. Bunun için deniz motoru yedek parçalarına hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı şekilde ulaşma şansına sahipsiniz. Sanal Marine bu konuda sizin için vaktinizi en uygun şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor, gereksiz beklemelerin önüne geçiyor.
Evinrude, Hidea, Fuji, Honda, Johnson, Mariner, Mercury, Powertec ve Suzuki gibi pek çok markanın deniz motoru yedek parçalarını online ortamdan Sanal Marine güvencesi ile edinebilirsiniz. Katalog üzerinden yaptığınız seçimler ile siz de ayrıcalıklı hizmeti tadabilirsiniz. Bunun yanında;
•   Teknolojik altyapı,
•   Hızlı tedarik,
•   Hızlı gönderim,
•   Uygun fiyat avantajı,
•   Müşteri odaklı anlayış,
•   Sektör deneyimi ve
•   Geniş ürün portföyü avantajlarının tamamından Sanal Marina farkı ile yararlanma şansına sahipsiniz.
Fiziksel mağazaları arayıp, zaman kaybetme dezavantajlarından kurtaran Sanal Marine, sizin için deniz motoru yedek parçaları ve daha fazlasına ulaşımı çok daha kolay hale getiriyor.
Sizin için özel kampanyalı ürünümüz: https://www.sanalmarine.com/mercruiser-manifold-ve-dirsek-parcalari/

22


Sektör içerisinde sunduğumuz hizmet içeriği ile ön planda yer alan firmamız   Kombi tamircisi olarak da desteklerini sürdürüyor. Tüm arızalara vakıf olan uzman personel kısa sürede ilgili işlemi sonuçlandırır ve çalışır bir şekilde kombinizi teslim eder. Klima Montaj servisi hizmet içeriği sayesinde klimanızın doğru bir şekilde kullanımına imkan sunulur. Montajı kaliteli olarak yapılan klima daha iyi bir verim almanıza yardımcı olacaktır.
  Beyaz Eşya Tamircisi olarak geniş hizmet içeriği ile yardımcı oluyor ve bunu da kurumsal çerçeve içerisinde gerçekleştiriyoruz. Yerinde onarım hizmeti sunan firmamız onarım işlemini garantili olarak yapar. Yedek parça temini konusunda da destek vererek ilgili arızanın ortadan kaldırılmasını profesyonel olarak yerine getirir.

23
Site tanıtımları / İstanbul Nakliye Fİrmaları
« on: February 27, 2022, 05:21:08 PM »


Şehirlerarası evden eve nakliyat, İstanbul'un kentleşme oranı yüksek ilçelerindendir İstanbul. Bölgede yapılan çok sayıda konut projesinden ötürü taşınma oranı yüksektir. Tüketiciler bu vesileyle sık sık Şehirler evden eve nakliyat şeklinde arama yaparlar. Emlak projelerinin tamamlanmasıyla yükselen binalar, yeni ev sahipleri için hazırlanır. Bu doğrultuda Şehirlerarası evden eve nakliyat için vatandaşlar hazırlıklarını yaparken güvenilir ve nitelikli nakliyat firmalarına ulaşmak isterler.

İstanbul Nakliye Firmaları
Tüketiciler işyerlerini de çeşitli sebeplerden taşımak isteyebilir. Şehirlerarası ofis taşımacılığı için yakın lokasyonlarda nakliyat firmalarını soruştururlar. Büro yöneticileri için titiz hizmet son derece önemlidir. Kurumsal niteliklerinden ötürü İstanbul şehirlerarası taşımacılık konusunda zaman ve operasyon planlamasını önceden yaparlar. Lojistik malzemelerinin korunarak taşınması Şehirlerarası ofis taşımacılığı yaptıracak işletmeler için öncelik arz eder

24
Site tanıtımları / 3D Mimari Proje
« on: February 27, 2022, 04:15:00 PM »
Mimari Projelerin ifade edilme şeklinde 3d görselleştirme alanında çalışma yapılması büyük önem arz etmektedir.Hem maddi açıdan alanın çalışma yapılması hemde hataların giderilmesi
açısından 3d proje yaptırılması çok önemlidir.Mimari projelerin 3d mimari proje proje olarak hazırlanması için öncelikle bu konuda uzman ekiplerle ve mimari proje konusunda yetenekli kişiler
ile çalışılması gerekmektedir. 3D proje yapılırken yaptırdığınız kişilerin 3d programları çok iyi kullanmalarından ziyade , mimari proje okuma durumlarının profesyonel olup olmadıklarını
iletişime geçerek öğrenmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Aşağıda sizler için profesyonel bir ekip olan mimari3d ekibinden bahsetmek istiyorum, bu ekiple beraber 3d görsel alanında çalışarak mimari projelerinizi gerçekçi kaliteli görsellere ulaştırabilirsiniz.
Bu sayede ürünlerinizin tanıtımlarında daha en iyi yolu seçmiş olursunuz.Hem rakiplerinizin önüne geçersiniz hemde hedeflediğiniz satış rakamlarına ulaşırsınız.

Aynı zamanda hayalinizdeki evi tasarlatma aşamasında profesyonel 17 yıldır sektörde olan bir ekiple çalışmış olursunuz.


https://www.mimari3d.com/

25
Site tanıtımları / Eşya Depolama Fiyatları
« on: February 25, 2022, 08:28:33 PM »


Eşya Depolama Fiyatları hizmeti günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen ve eşyaların koruma altına alınmasını sağlayan bir hizmettir. Kurumsal eşyalar veya kişisel eşyalar firmamız tarafından koruma altına alınır ve firmamız sizlere en iyi hizmeti kısa süre içerisinde sağlar. Eşya Depolama Ücretleri her zaman en alt seviyededir ve uygun fiyata sizlere kaliteli hizmet imkânını tanırız. Depolama alanlarımızda kamera mevcuttur ve güvenlik kamerası ile depolama alanlarımız sürekli olarak izlenmektedir.

Kaynak; https://zanaatdepolama.com/esya-depolama-fiyatlari/

26
Site tanıtımları / Konya Şehirler Arası Nakliyat
« on: February 20, 2022, 05:46:54 PM »


TUZCUOĞULLARI NAKLİYAT; Konya'da 1995 yılından günümüze 27 yıldır şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Konya evden eve nakliyat fiyatları.Hizmetlerimiz Arasında; Şehirlerarası ilden ile, ilçeden ilçeye evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, işyeri, fabrika ve büro taşımacılığı ile ücretsiz ekspertiz hizmetleri yer almaktadır.Konya şehirler arası nakliyat.

27


Oskar Tours is a travel agency in Istanbul, Turkey and operating in incentive and leisure travel market for over a decade. As an Istanbul travel agency, we offer the best experiences for your business or leisure trip.  Our experienced travel agents ensure you make the most out of Turkey. Our travel agency Istanbul offers a wide range of travel and event services; from designing incentive trips to event production in Istanbul. Oskar Tours is a licensed travel agency in Turkey so you can book our travel services with confidence. Enjoy Istanbul with the expertise of Oskar Tours, the leading travel agency and event management company.

28
Site tanıtımları / Açık Öğretim Lisesi
« on: February 18, 2022, 04:31:01 PM »


Açık Öğretim Lisesi için ilk adım 1958 yılında atıldı. Bu adımın amacı dışardan okul bitirmek isteyenlere hazırlık kurslarının mektupla
verilmek istenmesidir. İlk önce Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak kurulan Mektupla Öğretim Merkezi ismi 1974 yılında Mektupla Öğretim
Okulu olarak değiştirildi. Son olarak okulun ismi 1992-1993 eğitim öğretim yılında Açık Öğretim Lisesi olarak değiştirildi.
Bu gün Açık Öğretim Lisesi uzaktan eğitim sistemi anlayışında sınıf geçme sistemi yerine ders geçme sistemini uygulayan okul türlerinden birisidir.
Diğer lise türlerinden tek farkı yaş şartı ve devam mecburiyetinin olmamasıdır.
Bu okulda okuyabilmek için Açık Öğretim Lisesi giriş şartı bulunmamaktadır. Açık Öğretim Lisesi Giriş Nasıl Yapılır

29
Site tanıtımları / Otomatik Kepenk Servisi
« on: February 17, 2022, 03:37:49 PM »


https://724kepenkservisi.com/ Ailesi olarak cıraklıktan geldigimiz bu sektörün öncü firması olmanın gururunu yaşamaktayız.
sizlere Otomatik Kepenk Servisi konusunda en uygun fiyat garantili işlem ile birlikte alanında egitimli uzman personelimizle
7 gün 24 saat kesintisiz hizmet. İstanbul'un 39 ilçesine 30 dakika içerisinde müdahale imkani ile
kepenk servisi ustası olarak yanınızdayız. Uzman kadro alanında deneyimli ekip dillere destek destek ekibi sayesinde bir telefon kadar uzagız.

30
Site tanıtımları / Endüstriyel ve loft mobilya stili
« on: February 15, 2022, 06:11:17 PM »


Ülkemizde henüz çok yayılmamış bir tarzdır. Daha çok şık restorantlarda, cafelerde, ofislerde ve sevilen bir çok dizide rastladığımız Endüstriyel mobilya dekorasyon tarzı yaşam alanlarımıza çok yeni girmekte. Ev dekorasyonu olarak da daha trend bir çizgi yakalamıştır.

Eski fabrika ve depoların yeniden düzenlenerek yaşam alanına çevrilmesine ve dekore edilerek marjinal bir hava verilmesine denilen loft tarzı, mekanın havasının bozulmamasını esas alır. Endüstriyel ve Loft tarzı duvarların boyanmamasını, betonların gözükmesini ve hatta kırılmış yerlerin onarılmamasını amaçlar.Kafe ve Restorant mobilyaları
 
Duvarlara bir düzen getirme konusunda ısrarcı olan kişilere de seçenek olarak tuğla ya da beton görünümlü duvar kağıtlarını sunmaktadır. Endüstriyel dekorasyon stiline hakim olan renkler ise gri tonları, siyah ve kahverengidir. Bu koyu renkler ortamda kasvetli bir hava katsada endüstriyel tarzın havası budur. Yüksek ve boyasız duvarlar bu tarzın olmazsa olmazları arasındadır.

Kaynak; https://www.endustriyelmobilya.com/

Pages: 1 [2] 3 4 ... 30