Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - admin

Pages: [1] 2 3 ... 45
1
Site tanıtımları / MICGAME DDoS Korumalı Ücretsiz TS3 Hizmeti
« on: April 15, 2021, 01:20:03 PM »
MICGAME DDoS Korumalı Ücretsiz TS3 Hizmeti

Micgame, Teamspeak 3 sektöründe uzun yıllardır bir çok firmaya bayilik, yazılım ve sunucu ihtiyaçları sağlamaktadır. 2018 yılından itibaren free.micgame.net adresinden ücretsiz ts3 hizmeti sunmaya başladı. Tamamen oyuncuların ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre hareket eden bir yönetime sahip. Hem kurucusu hem de geliştiricisi olan Yunus Mermer'in, Türkiye'nin en eski MMO oyuncularından biri olması da bunu etkiliyor.

Micgame, aktif olarak binlerce ts3 sunucusu ve yüzlerce müzik botu hizmeti barındırıyor. Sesli iletişim hizmetlerinde "Herkese kesintisiz iletişim" vizyonunu ilke edinerek 9 katmanlı DDoS koruması, düşük pinglere sahip olabilmek için talebe göre seçilebilecek Türkiye / Fransa lokasyon sunucuları, ücretsiz DNS hizmetleri, anlık yedekleme, ts3 içi oyunculara toplu mesaj / poke gönderme, panel üzerinden banlama / ban kaldırma, detaylı log kayıtları görüntüleme ve çok daha fazla özelliklere sahip ts3 sunucularını bedava sağlamaktadır.

Micgame free ts3 sunucularının önemli özelliklerinden biri sizi çok şaşırtabilir. TS3 sunucusu kurarken yapacağınız oyun seçimine göre hazır olarak yetkileriniz sistem tarafından oluşturuluyor. Örneğin Wolfteam ts3 sunucusu açacaksınız, wolfteam oyun içi rütbeler ücretsiz ts3 sunucunuza otomatik olarak yüklenecektir. Hem de bu "Mareşal, Paşa" gibi rütbeler ikonları ile beraber yükleniyor. Bununla beraber ts3 adresinizi de clanadi.wolfteam.pro yapabiliyorsunuz.

Ayrıca ts3 müzik botu isterseniz oldukça avantajlı fiyatlarla satın alınabiliyor. Sunduğu TS3 Audio Bot; gelişmiş yönetim paneli, !ara komutu ile ts3 içinden müzik çalma, Youtube ve Soundcloud müzik linkleri girerek çalıştırabilme, youtube ve twitch canlı yayınlarını dinleyebilme, yerel ve global radyoları açabilme gibi özelliklere sahip. Otomatik teslimat, tek tıkla kurulum imkanı ile hiçbir zahmete katlanmadan TS3 Audio Bot ya da Sinusbot edinilebiliyor. Bu hizmetlerde de yine kesintisiz iletişim politikası izleniyor.

Affiliate sistemini kullanarak referans linki ile getirilen üyelerin alışverişlerinden para da kazanılabiliyor. Bu sistemi kullanabilmek için üye olunması yeterli.

MICGAME 7/24 tüm sorularınıza cevap verebilecek, sizin tarafınızı tutan bir destek ekibine de sahip. Ayrıca canlı destek te alabiliyorsunuz.

Oyunları düşük pinglerle oynamak oldukça değerlidir. Micgame free ts3 ile birlikte, düşük ping keyfini yaşamanız mümkün. free.micgame.net adresinden kaydınızı yaptırarak siz de düşük pingli TS3 edinin.

Herkese iyi eğlenceler diliyoruz.

Hemen Bedava TS3 Oluşturmak İçin Kayıt Olun: https://free.micgame.net

2
Site tanıtımları / Akrep.com ile Alışveriş Keyfi
« on: April 15, 2021, 12:50:33 AM »
Akrep.com ile Alışveriş Keyfi

Hayatımızı kolaylaştıran ürünleri, günümüzde satın almanın en kolay yolu online alışveriş siteleridir. Fakat bu kadar çok online alışveriş sitesinin olması fiyat farklılaşmasını da beraberinde getirmektedir. Bu durumda da kullanıcılar, en uygun fiyatlısını ve en iyisini almak için piyasa araştırması yapmaktadır. Akrep.com da kullanıcılarının satın almak istedikleri ürünleri, bir araya getirmektedir. Ürünleri, fiyat ve özelliklerine göre karşılaştıran web sitemiz, bütçe dostu bir arama motorudur. Anlaşmalı olduğu mağazalarda bulunan ürünleri, detaylı bir şekilde inceleyen web sitemiz, beyaz eşyadan ev dekorasyonuna pek çok farklı ürünü bir araya getirmektedir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz ürünler için detaylı bir araştırması yapmak isterseniz Akrep.com Web sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz

3
Kahramanmaraş İlinde Yer Alan Nöbetçi Eczaneler Burada

Nöbetçi eczaneler varlığı her konuda fayda sağlayan bir uygulamadır. Gerek hastanelerde yaşanan acil ilaç ihtiyacını gerekse de kişisel olarak insanların ihtiyaç duyduğu tüm medikal ilaç ve malzemelerini aralıksız şekilde karşılamaktadır. Her gün aynı eczane gece boyu hizmet veremeyeceğinden dolayı eczaneler odası tarafından nöbetleşe bir sistem kurulmuştur. Nöbetçi eczaneler şehrinizin farklı noktalarından seçildiği için ulaşmak oldukça karışıktır. Bu nedenle sitemiz tarafından bu karışıklığı ortadan kaldırmak ve sizlere kolay şekilde bilgi vermek amacıyla Kahramanmaraş ilinde bulunan tüm nöbetçi eczaneleri günlük olarak sitemizde bildirmekteyiz. Kahramanmaraş ilinde yer alan nöbetçi eczanelere Kahramanmaraş Nöbetçi Eczane linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

4
Site tanıtımları / Lenovo Servisi Ankara | Ankara-lenovo.com
« on: April 12, 2021, 03:17:54 PM »
Lenovo Servisi Ankara | Ankara-lenovo.com

Lenovo Ankara yetkili servis üzerinden hizmet aldığınızda cihazlarınız çok daha güvenli ve kararlı bir şekilde çalışacaktır. Lenovo Ankara yetkili servisi sizlerin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde sonuca ulaştırmak için hazırdır. Sizler de Ankara-lenovo.com adresi üzerinden bu konuda bilgi edinebilir ve ihtiyaç duyduğunuz bu benzersiz hizmet modeli ile hemen tanışabilirsiniz. Firmamız sizlerin taleplerine ve ihtiyaçlarına çözüm sunmak için çalışır. Lenovo servisi olarak size çok daha konforlu ve güvenli hizmet vermek için müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet yürütüyoruz. Sizler de bu deneyimden hemen faydalanabilmek ve ihtiyaç duyduğunuz özel hizmetten hızlı şekilde fayda sağlamak için web sitemiz aracılığı ile bu deneyime ortak olabilir, benzersiz hizmetten hemen faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi web sitemizde yer almaktadır.

5
Site tanıtımları / Rusça Kursu Tavsiye - Rusca.kursu-ankara.com
« on: April 07, 2021, 09:46:44 PM »


Web Site İsmi : Rusca.kursu-ankara.com

Site Başlığı : Rusça Kursu Tavsiye - Rusca.kursu-ankara.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Nisan 2018

Site Tanıtımı : Rusça öğrenmek isteyenler için güzel bir site tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Rusca.kursu-ankara.com sayfası üzerinden, gerek Rusça kursu tavsiyeleri alabilir, gerekse de güncel Rusça Kursu Fiyatları hakkında fikir edinebilirsiniz.

Ankara'da oturuyorsanız ve burada iyi bir Rusça kursu aramakta iseniz, hiç vakit kaybetmeksizin https://rusca.kursu-ankara.com linkine tıklayınız.

Konuşma ağırlıklı eğitimleri ile beğeni toplayan Rusça kursunu tamamlayanlara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir. Eğitimlerin % 90 ve üzerine katıldığı halde, başarı gösteremeyen öğrencilere, ücretsiz bir biçimde kursu tekrarlama fırsatı sunulur. Her biri deneyimli eğitmenlerden oluşan kadrosu, sektöründeki tecrübesi ve avantajlı fiyatlarıyla siz de Çağrı Yabancı dil okulunu tercih edebilirsiniz.

Rusça Kursu Tavsiye arayanlar, Çağrı Yabancı dil okulunu gönül rahatlığıyla seçebilir.

Telefon: 0312 232 12 17

6
Elit SMMM Staja Giriş Sınavı Görüntülü Setleri

Serbest muhasebeci mali müşavir sınavı için hazırlık yapan adayların yararlanabileceği setler arasında yer alan staja giriş sınavı adayların çalışmalarında kendilerine büyük kolaylık yaratmaktadır.

SMMM eğitim seti içeriğinde yer alan bilgiler sınavda karşılaşılacak her tür konuyu kapsamakta ve bundan dolayı da adaylar açısından başarı yakalamak kaçınılmaz olmaktadır. Bu tür sınavlara hazırlık aşamalarında birçok yöntemden yararlanılması sebebi ile setlerin içeriğinde bu ihtiyaçlara yönelik tüm gereksinimler karşılanmıştır.

SMMM ders içeriği ile adayların özel ders ayarında bilgi almaları mümkün hale getirilmiştir. Bundan dolayı da SMMM Staja giriş sınavı eğitimi beklenileni karşılayabilecek niteliktedir.

Günümüzde eğitim yöntemleri dijital platformlar üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak yaşanan bu değişimler her alanda olduğu gibi eğitim sektöründe de kullanılan metotlar arasında yer almakta ve başarı oranında artışa yol açmaktadır.

Staja giriş sınavı eğitimi görüntülü setleri smmm adaylarının beğenisi ile karşılaşılmaktadır. Başarı grafiğini yükseltmek isteyen adayların eğitim yöntem ve teknikleri konusunda yeni gelişmeleri yakından takip etmesi kendilerine yarar sağlayan bir durumdur.

Ayrıca smmm yeterlilik sınavı için hazırlanmış görüntülü eğitim setlerini inceleyebilir, smmm sınavlarında evden çalışarak sınavlarda başarılı olabilirsiniz. SMMM görüntülü eğitim sayesinde bilgilerin pekiştirilmesi mümkün olurken öğrenme kolaylaşmaktadır.

SMMM staj başlatma sınavı sırasında başarı elde etmek isteyen adayların bu setlere sahip olması istenilen sonucu elde etme açısından oldukça etkilidir. Bundan dolayı da SMMM staja giriş görüntülü setleri elde edildiğinde adayların başarı şansı artmaktadır. Elit Görüntülü eğitimin resmi web sitesi olan seslial.com adresinden demoları izleyerek staja giriş sınavı eğitim seti siparişinizi verebilirsiniz.

7
Site adı : Sekillinickyazi.com

Site başlığı : Şekilli Nick Yazma, Emoji Kopyalama ve fazlası - Sekillinickyazi.com

Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : Mart 2021

Site ile alakalı tanıtım mesajı : Bugün sizlere şekilli nick yazmanızı sağlayan çok özel bir site tavsiye edeceğim. Sekillinickyazi.com adı altında faaliyetlerine başlayan internet adresi ile birlikte, birbirinden güzel şekillere sahip nickler oluşturmanın keyfine varabileceksiniz.

Whatsapp Şekilli Nick aracı mı arıyorsunuz? Hemen https://sekillinickyazi.com içerisine girin. Ve buradan WhatsApp nickiniz için dilediğiniz bir şekil seçin. Pubg Şekilli Nick, Haxball Şekilli Nick, Agario Şekilli Nick ve Lol Şekilli Nick araçları da yine site içerisinde sizi bekliyor olacak. Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında şekilli yazılar kullanmak isterseniz, bu siteden muhakkak yararlanınız.

https://sekillinickyazi.com/sekilli-nick-yazma sayfasına girenler, karşılarında onlarca farklı yazı türü görebilecektir. Bu yazı türlerinden arzu ettiğinizi tek tuşla seçebilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan sekillinickyazi.com adresini, dostlarınıza da mutlaka öneriniz.

WhatsApp yazışmalarınızda çarpıcı emojiler kullanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, hemen https://sekillinickyazi.com/emojis/emoji-kopyala sayfasına tıklayın. Ve buradan birbirinden güzel emojileri kopyalama fırsatı elde edin. Maskeli emojiden tutun çeşit çeşit kalp emojilerine, zombi emojisinden polis emojisine kadar akla gelebilecek her türde emoji burada ziyaretçilere takdim edilmiştir.

8
Dijital dünyadaki genç ve dinamik danışmanınız

Fatih Kaba Kasım 1995 tarihinde Denizli'de doğmuş ve genç yaşına rağmen, dijital dünyada adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. 2014 - 2016 yılları arasında birden fazla işletmede profesyonel olarak bilişim ve web danışmanlığı hizmetleri sunan Fatih Kaba, daha sonra bir Game House'da 3 yıl boyunca hem yöneticilik hem de IT Uzmanı olarak görev yapmıştır.

Fatih Kaba, müzik sektöründe de önemli hedeflere sahiptir. Ülkesinde elde edeceği başarıları, dünya müzik platformlarına da taşımak isteyen Fatih Kaba'nın an itibariyle; Spotify, Youtube Music, Deezer, Apple Music gibi müzik platformlarında resmi müzisyen sembolü bulunmaktadır.

Müzisyenliğin yanı sıra, kişisel koç olması ve araştırmacı yönü ile de dikkat çeken Fatih Kaba doğa sporlarına büyük ilgi duymaktadır. Şu anda profesyonel bisiklet sporculuğu gerçekleştiren Fatih Kaba'yı daha yakından tanımak adına, fatihkaba.com.tr isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

9
Site tanıtımları / Kişiye Özel Büyük Kanvas Tablo Modelleri
« on: April 02, 2021, 09:49:23 PM »
Kişiye Özel Büyük Kanvas Tablo Modelleri

Odalarınıza bambaşka bir hava katmak isterseniz, sizlere kanvas tablo önerisinde bulunabilirim. Kanvas tablolar, içerisinde bulunduğu odanın ambiyansını a'dan z'ye değiştirebilecek bir potansiyele sahiptir. Odanıza yerleştireceğiniz şık bir kanvas tablo, sizi adeta bambaşka bir mekana götürebilir.

Kanvas tablolar, dilenirse kişiye özel olarak da tasarlanabilir. Mesela sevdiğiniz bir arabanın, bir doğa manzarasının resmini özellikle seçerek, bu fotoğrafı kanvas tablo şeklinde sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz, hazır olarak satılan kanvas tablolara da yönelebilirsiniz.

Elbette seçeceğiniz kanvas tablodaki renklerin, odanızdaki eşyaların renkleriyle de uyumlu olması değerlidir. Mesela odanızdaki mobilyaların rengi, halınızın rengi, dolaplarınızın rengi, hangi türde bir kanvas tablo seçeceğiniz hususunda size karar verdirebilir.

Kanvas Tablo Canlı Destek Hattı: 0224 334 06 16
Kanvas Tablo siparişleri ve soruları için Whatsapp Hattı: 0542 377 32 38


10
Site tanıtımları / Ankara sanal ofis hizmetleri - Divanoffice.com
« on: April 01, 2021, 11:24:30 PM »
Ankara sanal ofis hizmetleri - Divanoffice.com

Ankara Sanal Ofis fiyatları talep ettiğiniz ofis türüne ve kullanım şekillerinize göre farklılık gösterir. Bu yüzden Ankara sanal ofis ihtiyaçlarınız hakkında fiyat bilgisi edinmek için web sitemiz ile irtibat kurarak talep ettiğiniz hizmeti iletmeniz gerekir. Ankara sanal ofis fiyatları ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde sonuca eriştirmek için mümkündür. Benzersiz hizmet kalitesi ve her zaman ihtiyaçlarınıza çözüm üreten alt yapısı ile sizlerin taleplerine çözüm sunmaktayız. Ankara'da bulunan hizmetimiz sanal ofis üzerinden müşterilerine ulaşmak isteyen esnek çalışma sistemine sahip olan müşterilerimiz için geçerlidir. Sizler de hemen bu profesyonel hizmet deneyimi ile buluşarak benzersiz hizmet deneyiminden faydalanmak isterseniz bizlerle iletişime geçerek bu özel deneyimle tanışabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve ofis deneyiminizi daha esnek bir yapıya ulaştırmak için bizler daima kaliteli hizmet elde etmeniz için çalışan bir firmayız.

11
Site tanıtımları / Bursa Güvenilir Elektrik Ustası
« on: March 31, 2021, 09:28:26 PM »
Bursa Güvenilir Elektrik Ustası

Elektrik ustası bulmak kolay olsa da güvenilir bir elektrik ustası bulmak o kadar kolay değildir. Bursa’da yaşayanlar için ise bu konuda bir seçenek vardı. Bursa güvenilir elektrik ustası denildiğinde hemen bir adım öne çıkarız. Bu konuda güvenilir olduğu kadar kaliteli ve iş bitirici hizmet veren bir isim olarak, sizler için her zaman buradayız.

Elektrik işlerinde alabileceğiniz çok fazla hizmet var ve biz bunları sizlere tek bir çatı altında sunuyoruz. Elektrik arızalarından, bakım işlerine, tesisat çekilmesinden zil ve diyafon sistemlerinin kurulmasın kadar aklınıza gelebilecek her hizmeti bizde bulabilirsiniz. Ayrıca Bursa’nın her yerine hizmet veren markamızı, şehrin neresinde olursanız olun arayabilirsiniz.

Bursa Elektrik Arızalarına Anında Müdahale

Elektrik arızaları boyutuna da bağlı olarak zaman zaman hayat akışını bile etkileyebilmektedir. Bu nedenle arızaya ne kadar hızlı müdahale edilebilirse arızadan etkilenenler için o kadar iyi olur. Bursa elektrik arızaları için hızlı müdahalede en iyisi olarak bizi aramanız, arızanın en kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

Her şeyden önce her ustamız işini bilir ve bu sayede hangimizden hizmet alırsanız alın, işin kalitesinden emin olabilirsiniz. Elektrik arızalarında ilk adımımız arızanın nedenini tespit etmek olur. Böylece arızaya en doğru şekilde müdahale edebiliriz. Arıza tespitinden sonra, sorunun temeline iner ve bunu ortadan kaldırırız. Bu da arızanın yeniden tekrar etme olasılığını yok eder. Bizden hizmet almanız demek, kesin çözüme ulaşmanız demek olur.

7/24 Hizmet Alabileceğiniz Güvenli Nokta

Elektrikle ilgili sorunlar kendisini belli saatlerde ya da günlerde göstermez. Arızalar genellikle aniden ortaya çıkar ve bazılarına en acil şekilde müdahale edilmesi gerekebilir. Çünkü bazı elektrik arızaları ciddi sorunları beraberinde getirebilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek adına hızlı müdahale çözüm olur.

Peki böyle bir durumda nereye nasıl erişeceğiz diye soruyorsanız, sizlere 7 gün 24 saat hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Sitemiz üzerine göz attığınız zaman sizler için bir acil çağrı numarası konumlandırdığımızı göreceksiniz. Bu numarayı acil durumlarda saat ve gün fark etmeden arayabilirsiniz. Numara aracılığıyla bize her an erişmiş olursunuz.

12
Ramazanda izlenecek dini filmler - En iyi Ramazan ayı filmleri

Ramazan'a çok az bir süre kaldı. Hepimiz bu mübarek ayın gerçekleşmesine sayılı günler kala elbette heyecan içerisindeyiz. Bu özel ay içerisinde, gücü yetebilen herkes oruç tutmakla mükelleftir. Sağlık durumu yerinde olmayanlar ise, her oruç tutamadığı gün başına bir fidye vermek durumundadır. Öncelikle Ramazan ayı hiç şüphesiz ibadet ayıdır. Fakat ibadetlerden yorulduğumuz zamanlarda, dinlenmek de gerekebilir. Ve dinleneceğimiz bu zamanları, dini dilmler ile en güzel şekilde değerlendirme şansına sahip olabiliriz. Ramazanda izlenecek filmler arasında kuşku yok ki birinci sıraya Çağrı filmini koyarız. Çağrı filmi, çok uzun yıllar önce çekilmiş olmasına rağmen, bugün dahi en özel İslami film olma özelliğine sahiptir. Filmde, son peygamberimiz Hz.Muhammed'in (Allah'ın selamı, rahmeti, merhameti onun üzerine olsun) hayatı anlatılmaktadır.

Ramazanda izlenecek dini filmler listesi, teknobilgi.net içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Listede gerçekten kaliteli filmler mevcut. Bu filmler vesilesiyle, hem keyifli dakikalar geçirecek hem de belki de bilmediğimiz bazı İslami bilgiler öğreneceğiz.

Siz de Ramazan gelmeden evvel, teknobilgi.net adresine girin ve buradan Ramazan ayı filmleri nelerdir gözatın. Herkese iyi seyirler dilerim. Ramazan'ımız şimdiden mübarek olsun.

13
Kısa Özdemir Asaf Şiirleri Yakıngelecek.com adresinde

Kısa Şiirler Özdemir Asaf web sitemiz üzerinden erişilebilir. Web sitemiz teknolojiden sanata, estetik değerlerden edebiyata pek çok farklı ve yeni hizmet kolu ile sizlerin merak ettiği temel bilgileri erişmenizi sağlar. Kısa özdemir asaf şiirleri hakkında siz de dilediğiniz bu özel hizmete erişmek isterseniz bizlerle irtibat kurabilir, merak ettiklerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemize Yakıngelecek.com adresi üzerinden erişerek Özdemir Asaf şiirleri konusunda dilediğiniz bilgileri alabilir ve sizler de hemen beğendiğiniz şiirleri okumaya başlayabilirsiniz. Şiir ve edebiyat alanında uzman yazarların kaleminden çıkan yorumları okuyabilir, özgün bir dil ile bu yazarların yazılarına göz atabilirsiniz. Ardından teknoloji bölümü üzerinden bilim ve teknolojide neler yapıldığı hakkında detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.


14
Site tanıtımları / Adet düzensizliği
« on: March 28, 2021, 09:54:40 PM »
Adet düzensizliği

Adet düzensizliği günümüzde gerek psikolojik gerekse hormonal ve fiziksel sebeplerden ötürü pek çok farklı kadın tarafından görülen en büyük cinsel sorunlardan birisidir. Gunesgunduz.com web sitemiz üzerinden bu konuda sizleri aydınlatmak için gerekli bilgileri sunmaktayız. Sizlerden bu alanda gelen talepleri değerlendirerek ihtiyaçlarınızı hızlı şekilde çözümlendirmek için çalışıyoruz. Sizler de web sitemize girerek bu alanda gerekli olan makalelerimizi okuyabilir, benzersiz hizmet deneyimi ile anında buluşarak bu eşsiz hizmetten hemen faydalanabilirsiniz. Adet düzensizliği yaşayan kadınların temel sorunlarını en iyi şekilde tedavi eden sağlık kurumumuz, hastalarımıza özel farklı tedavi metotları uygulamaktadır. Esnek bir yapıda olması ve her hastaya farklı tedavi yöntemleri uygulaması ile sizlerin ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz.

15
Site tanıtımları / E Ticaret Seo Uzmanı - Goseoo.com
« on: March 26, 2021, 10:17:40 PM »
Web Site İsmi : Goseoo.com

Site Başlığı : E Ticaret Seo Uzmanı - Goseoo.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Şubat 2015

Site Tanıtımı : İnternet sitenizin arama motorlarında üst sıralara doğru yükselmesini istiyorsanız, bu hususta profesyonel hizmet veren yerlere başvurmanız çok değerlidir. Zira, seo ile ilgili yeterli altyapısı olmayanlar, sıralama yükseltme konusunda kolay kolay başarılı olamayabilir. Bir Seo Uzmanı ile çalışılması durumunda, hedeflenen kelimelerde, kısa süreler içerisinde başarı mümkündür.

Bugün sizlere Goseoo adlı firmadan söz edeceğim. Bu firma, müşterilerine arama motoru optimizasyonu yani seo hizmetleri sunar. Buradan alacağınız SEO hizmetleri neticesinde, siteniz Google üzerinde daha yukarılarda görünebilir. Elbette burada her ihtiyaca çözüm olabilecek seo paketleri yer almaktadır. Örneğin e-ticaret siteleri için özel seo hizmetleri, wordpress siteler için özel seo hizmetleri, özel yazılımların kullanıldığı siteler için seo hizmetleri burada sizleri bekliyor olacak.

Günümüzde, hemen hemen her işletme, artık ürünlerini internet üzerinden de pazarlamaya başladı. Özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi süreci, e-ticaretin çok daha hızlı bir biçimde gelişmesini sağladı. Bu bağlamda, E Ticaret Seo hizmetleri almak oldukça kritik önem arz etmeye başlamıştır. E ticaret sitenizin arama motorlarında yükselmesi demek, satışlarınızın doğrudan doğruya artması demek olacaktır. Gerek Opencart seo hizmetleri, gerek Woocommerce Seo hizmetleri, gerek T-Soft seo hizmetleri, gerek Ticimax seo hizmetleri, gerek İdeasoft seo hizmetleri, gerekse de ShopPHP seo hizmetleri burada müşterilere takdim edilir. İhtiyacınız olan seo çözümünü, Goseoo güvencesiyle satın alabilirsiniz.

E-ticaret gelirlerinizin artması adına, siz de profesyonel bir seo uzmanı ile çalışın. Goseoo ile iletişim kurmak adına aşağıdaki kanallara başvurabilirsiniz.

Sabit telefon: 0212 951 09 88
GSM: 0543 661 77 10
E-mail: info@goseoo.com
Adres: Üniversite Mahallesi Sıhhiye Sokak Milim Plaza No:3 Kat:1 Avcılar - İstanbul


Pages: [1] 2 3 ... 45